fbpx
תומר חוגג בר מצווה בשופרסל

בר מצווה – חלומות חיוכים ודמעות

"עד לפני שלוש שנים תומר לא חגג ימי הולדת עם חברים, אלא רק בבית עם המשפחה", מספרת אמו של תומר, עדי מור. "חגיגת יום הולדת יכולה להיות אירוע מורכב כשמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים. מאז שאנחנו בכפתור אנחנו חוגגים לו עם החברים הטובים משם. כל שנה עדי ואני חושבות יחד על רעיון מגניב שקשור לתומר ואנחנו מפיקות לו מסיבת קונספט בבית, כשצוות כפתור מתכנן ומעביר את הפעילות. השנה, לכבוד בר המצווה, עדי אמרה שצריך לעשות משהו מיוחד. וכשעדי מסמנת מטרה..."
האירוע המרגש בחדשות 12

ספטמבר 2018 – חלומות על בר מצווה

אסיפת הורים בכיתה של הבן שלי. לידי יושבת אילנה צרפתי, חברה מפעם, עובדת שופרסל והאישה הכי מרימה למסיבות שאני מכירה. מתחילות לקשקש, ואני מספרת לה על תומריקו שלנו והחיבור שלו לשופרסל בכלל ולשופרסל אונליין בפרט, ומספרת שאוטוטו הנמשוש הזה חוגג בר מצווה ושאני ממש רוצה לערוך את הפעילות לכבודו בסניף של שופרסל.  "רעיון גדול" אילנה אומרת. "תכתבי כמה מילים ואעביר למי שיכול לעזור".
כותבת. שולחת. אילנה מספרת שבשופרסל עפו על הרעיון ושיהיו איתנו בקשר. מחכים.

דצמבר 2018 – הצלצול הגואל!

שופרסל יוצרים קשר! הם לגמרי בעניין ולגמרי מתרגשים מהרעיון המקורי. מעדכנים אותנו מי יהיה איש הקשר שיעבוד מולנו ומעדכנים שמבחינתם סניף הדגל שלהם, סניף גלילות, נבחר להיות הלוקיישן. כבוד!

ינואר 2019 – מזיזים עניינים.

מפגש ראשון עם מיכל בידאני, האישה והאגדה. מבחינתנו זהו מפגש הכרות ותאום ציפיות. עדי ואני יוצאות מהפגישה מרוגשות מעצם הנכונות ועוד לא באמת מבינות מה מחכה לנו….במשך כל החודש מיכל  מפציצה בשאלות ובקשות במייל. עדי מור ואני מנסות לחבר את כל הנקודות לתמונה שלמה ולא הולך לנו. הסקרנות שלנו בשמיים.

פברואר 2019 –  מתקרבים לאירוע!

עדי ואני מתלבטות איך להכין את תומר ואת החבר'ה, ומבקשות לקבל קצת יותר פרטים. מיכל מציעה שניפגש לקפה.

ארקפה רעננה, צהרי יום – מיכל, עדי ואני נפגשות לסגור את כל הקצוות. ככל שנחשפים הפרטים אני מבינה שזה עומד להיות הפרוייקט הכי מוטרף שעשיתי אי פעם.
אני יוצאת מהפגישה על ענן ורדרד ומתקתק, לא בטוחה שאני מצליחה להפנים מה באמת עומד לקרות, ונפעמת מהאינטימיות שנרקמה בין שלוש נשים שמחבר ביניהן ילד מנומש ומתוק אחד.

יום האירוע – חיוכים ודמעות.

בוקר האירוע ואני על קוצים. לא מסוגלת להשאר בבית. יוצאת לגלילות ממש ממש מוקדם ופוגשת שם את עדי ושלומי, ההורים של תומר. כולנו נכנסים למחלקת האונליין, לא באמת קולטים מה קורה וכשאני רואה את מיכל באה לקראתנו הדמעות מתחילות לזלוג.

לאט לאט, בנחישות ובאהבה גדולה, האולם הראשי של המחלקה מתחיל לקבל צורה של מסיבה. שילוט ענק, בלונים, שולחנות עמוסי כיבוד ומה לא. לקראת השעה 14:00 אני יוצאת לאסוף את החבר'ה האורחים מבתי הספר, והנה, כבר מתחילים.

האורחים נאספים מחוץ לסניף וההתרגשות של כולם בשיאה. מנהל הסניף יוצא אלינו, מברך את כולם לשלום ומלווה אותנו, דרך כל הסניף, למחלקת האון ליין. אין לי מילים לתאר את התחושה שזורמת בגוף במעמד כזה: תומר ראשון, אחריו הולכים בני המשפחה והחברים הקרובים, והכל כל כך מכבד וכל כך מעצים, אף לא רבע קרקס.

נכנסים למחלקה ותומר מתקבל במחיאות כפיים סוערות. החבר'ה מקבלים חולצות ותגי עובד ויוצאים ללקט הזמנות ולהכין אותן למשלוח. אני מסתובבת בין הקבוצות, עוד רגע מרחפת מרוב נחת. החבר'ה שלי, ילדי הלב שלי, מתנהגים כל כך יפה ועובדים כל כך יפה, וכל מי שנמצא בסניף באותו הזמן חווה אותם במיטבם.

פעילות ליקוט שופרסל

ואז – המסיבה! (חבל להכביר במילים, התמונות מדברות בעד עצמן) אני בטוחה שתתרגשו מהן כמוני.

תומר והחברים בבר מצווה שופרסל
הכפתורים – תמונה קבוצתית (צילום: סיון פרג')

המון אנשים נרתמו ונתנו מכל הלב, בלי טיפת ציניות, ולכולם אני שולחת תודה ענקית.

תודה מיוחדת לצוות שלי – לנועה, אורין, שריתה וקרן.על צילום הסטילס – האיש עם הלב הגדול: סיון פרג'

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן